Інстаграм додає більше функцій захисту для молодих користувачів

by Денис Нагорный
8 просмотры 2 minutes read
Инстаграм добавляет больше функций защиты для молодых пользователей

Meta знову розширює свій захист для акаунтів підлітків, додаючи в Instagram кілька нових функцій, спрямованих на підвищення обізнаності щодо різноманітних інструментів блокування й скарг, а також на те, щоб підліткам було простіше уникати потенційної шкоди.
По‑перше, Meta додає в чати нову підказку «Поради з безпеки», яка міститиме швидке посилання на поради про те, як розпізнавати шахраїв і проявляти особливу обережність під час спілкування з незнайомцями.

Як ви можете побачити в цьому прикладі, підлітки‑користувачі також зможуть негайно заблокувати будь‑який обліковий запис за допомогою швидких посилань, тоді як Meta також додала більше інформації про те, коли було створено обліковий запис, для контексту.

Meta також додала комбіновану опцію блокування та скарги в DM як ще один спосіб спростити процес.

Згідно з Meta:
«Хоча ми завжди закликали користувачів і блокувати, і скаржитися на порушення, ця нова комбінована опція спростить процес і допоможе нам отримувати повідомлення про акаунти, що потенційно порушують правила, аби ми могли їх перевірити та вжити заходів».

Це залишається найважливішою сферою уваги для всіх платформ, і приємно бачити, що Meta продовжує вдосконалювати й доопрацьовувати свої системи, аби захистити молодих користувачів і максимально підвищити їхню обізнаність про свої різноманітні інструменти.

Водночас Meta також підтримала нові ініціативи щодо підвищення віку доступу до соціальних мереж.
Кілька держав‑членів ЄС виступають за запровадження єдиного для всіх країн‑членів віку цифрового повноліття, який у нинішньому вигляді, найімовірніше, обмежить доступ до соціальних мереж для осіб молодших за 15 років, хоча після консультацій цей вік може бути підвищено до 16 років.

Meta заявляє, що підтримує це рішення, що, як я підозрюю, є не лише моральним, а й стратегічним кроком. У будь‑якому разі це може стати ще одним важливим кроком у захисті найуразливіших користувачів.

Related Posts

Leave a Comment